top of page

Årshjulet - vårt nye informasjonsnavKlubben lanserer nå Årshjulet. Intensjonen er å forbedre informasjonsflyten i klubben. Gjennom Årshjulet kan du enkelt skaffe deg informasjon om klubbens arrangementer og hovedaktiviteter fordelt på måneder.


I første omgang har vi innarbeidet informasjon om klubbens arrangementer i juni, august og september. Etter hvert vil vi utvide informasjonen til også å omfatte tidspunkter for eksempel medlemsmøter, dugnader og andre viktige hendelser.


Årshjulet finner du i menyen under "Om oss", her; https://www.fredrikstadtennisklubb.no/årshjul


Styret oppfordrer medlemmene til aktivt å søke informasjon gjennom "hjulet".

Vi ønsker dine tilbakemeldinger fortløpende. Benytt gjerne kommentarfeltet og/eller trykk "liker" hvis du synes dette er et bra tiltak!


59 visninger0 kommentarer

Comments


bottom of page