top of page

I sentrum står mennesket......... heter det hos Blå Kors Barnas Stasjon i Fredrikstad. Klubben vår har et verdigrunnlag som er konsistent med verdisynet hos Blå Kors. Derfor er vi stolt av samarbeidet vi har innledet med Barnas stasjon.


Klubben har gjennomført et kurs for en mestringsgruppe for barn i alderen 9-12 år. Vi startet inne på Gressvik 9. April og avsluttet 28. mai på Wiesebanen. På avslutningen hadde vi med foreldre og søsken og alle fikk spille. En avsluttende kamp mellom barn og voksne ble vunnet av barna, til stor jubel. Vi er selvfølgelig stolte og glade for at Blå kors hele tiden har uttalt at de er superfornøyde med vårt opplegg. Ansvarlige for gjennomføringen fra klubben har vært Hilde Samuelsen, Erling Omvik, Ann Kristin B-Petersen og Geir Larsen.


Bruk gjerne kommentarfeltet eller trykk "liker" hvis du føler for det.


Vi legger ved en lenke fra Facebook hjemmeside tilhørende Blå Kors, Barnas Stasjon: https://www.facebook.com/barnasstasjonfredrikstad/posts/pfbid0i94SWH3jqS6Rn8dwrM5azGmLg4EnFyeEu5xHtrXAAHR99cYwhiPMmFSkxkt7gA45l

47 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

תגובות


bottom of page