top of page

Vanning og låsing

Vanning. Værgudene har smilt mot oss den senere tiden, men det betyr også at det er behov for at banene vannes godt. Du skal alltid vanne banen etter bruk, men vurder også å vanne i forkant under sterk sol og vind.

Låsing av bane. Er du siste mann må du låse etter deg. Er du i tvil om du er siste mann så kan du likevel låse. Vår banemester - Kim - melder om at vi har hatt noe uautorisert "tråkking" på banene på kveldstid.

45 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Vi har nå relansert klubbstigen. Bli med da vel! Stigespill er sosialt, morsomt og passer for alle, uavhengig av ferdighetsnivå. Slik gjør du det: (1) Du oppretter en profil(hvis du ikke har en fra ti

Innstillingen fra kommunedirektøren foreligger i dag. I motsetning til sin kollega i Sarpsborg så vender hun tommelen ned. Saken skal nå behandles av folkevalgte organer. Kulturstyret behandler saken

Spiller du via Norsk Tipping har du mulighet til å støtte klubben vår. Alle Norsk Tipping sine kunder kan bli grasrotgivere. Dette gjør man ved å knytte seg

bottom of page