top of page

Filip med seier i Jotun-cup


Fra høyre: Filip Weberg Bugdø-Pettersen, Nicolai Gjervan
På toppen av pallen


Tidligere i juli så ble Jotun cup avholdt i regi av Sandefjord Tennisklubb. En av klubbens unge talenter - Filip Weberg Bugdø-Petersen gikk helt til topps i U-13 gutter double NC B. Filip spilte på lag med Nicolai Gjervan fra Nesodden. Vi gratulerer dem begge med en flott prestasjon. I klassen deres var det 7 par som deltok og FTKs gutter leverte en imponerende innsats helt til topps. De spilte 3 kamper og veien til seier ser slik ut:129 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Grunnet lav deltakelse må vi dessverre avlyse. Vi vurderer å sette opp arrangementet på nytt til høsten. Allerede innbetalt avgift refunderes.

Styret har vedtatt å opprette/videreføre følgende grupper for å bidra i klubbens drifts- og vedlikeholdsoppgaver; a. Klubbhuset, drift og vedlikehold, innvendig og utvendig b. Utearealer c

bottom of page