top of page

Filip med seier i Jotun-cup


Fra høyre: Filip Weberg Bugdø-Pettersen, Nicolai Gjervan
På toppen av pallen


Tidligere i juli så ble Jotun cup avholdt i regi av Sandefjord Tennisklubb. En av klubbens unge talenter - Filip Weberg Bugdø-Petersen gikk helt til topps i U-13 gutter double NC B. Filip spilte på lag med Nicolai Gjervan fra Nesodden. Vi gratulerer dem begge med en flott prestasjon. I klassen deres var det 7 par som deltok og FTKs gutter leverte en imponerende innsats helt til topps. De spilte 3 kamper og veien til seier ser slik ut:115 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Vi har nå relansert klubbstigen. Bli med da vel! Stigespill er sosialt, morsomt og passer for alle, uavhengig av ferdighetsnivå. Slik gjør du det: (1) Du oppretter en profil(hvis du ikke har en fra ti

Innstillingen fra kommunedirektøren foreligger i dag. I motsetning til sin kollega i Sarpsborg så vender hun tommelen ned. Saken skal nå behandles av folkevalgte organer. Kulturstyret behandler saken

Vanning. Værgudene har smilt mot oss den senere tiden, men det betyr også at det er behov for at banene vannes godt. Du skal alltid vanne banen etter bruk, men vurder også å vanne i forkant under ster

bottom of page