top of page

Good news - Gressvik - update

Oppdatert: 11. sep. 2023Klubbens styre har nå avtalt leie av Gressvik for høst og vinter.

Vi planlegger å starte opp booking av timer fra og med uke 40(2. oktober).

Våre gode kurs for barn, ungdom og voksne starter i uke 41 (9. oktober).


Som vi har informert om tidligere er dessverre klubbens økonomi ikke så god som vi ønsker at den skal være. Vi har derfor iverksatt et sett av ekstraordinære styrkingstiltak for å kunne ta på oss det økonomiske ansvaret med å leie Gressvik. Vi er likevel avhengig av at klubbens medlemmer aktivt benytter seg av Gressvik. Styret vil også ta initiativ for å gjøre det så trivelig som mulig i lokalene.


Vi kommer tilbake med praktisk informasjon vedrørende booking, betalingsmodell, adgangskort etc.

54 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Comments


bottom of page