top of page

Solskinns-Americano fredag 21. JuniDet ble en herlig Americano-økt fredag. 12 deltakere i strålende solskinn. Den første Americano-turneringen i klubbens regi ble vunnet av Geir Hansen, tett fulgt av Geir Larsen og Lise Hansen på de neste plassene.


Verdigrunnlaget i klubben sier blant annet at "vi skal skape et åpent og inkluderende miljø der alle føler seg velkomne og respekterte". Klubben ønsker derfor at Americano først og fremst skal være en sosial happening. Vi vil gjenta arrangementet gjennom sommeren og utover høsten. Styret har under vurdering om det skal arrangeres lignende happeninger på formiddager i løpet av uken og søndag ettermiddager. Påmelding skjer gjennom Matchi og det er lurt å følge med der.


PS. Benytt gjerne "liker"(hjerte) hvis du liker dette eller kommentarknappen.


43 visninger0 kommentarer

コメント


bottom of page